C8A50Z4A
Mfr.Part #
C8A50Z4A
Manufacturer
Anaren Wireless / TTM Technologies
Package/Case
Datasheet
C8A50Z4A
Description
TERMINATION 50 OHM 8W SMD
Stock
774
Manufacturer :
Product Category :
RF Misc ICs and Modules
Frequency :
0Hz ~ 6GHz
Function :
Termination
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1206 (3216 Metric)
Product Status :
Obsolete
RF Type :
DCS, GSM, PCS
Secondary Attributes :
Supplier Device Package :
1206
Datasheets
C8A50Z4A
Customer is responsible for all shipping costs and any applicable surcharges.
The actual freight varies according to specific
situations. Please contact our customer service for more details.
Chipmh ships component orders from China to most countries in the world. We currently provide the
delivery by FEDEX/ DHL/ TNT in that order.
France, Italy, Spain). The DHL is only available if the weight exceeds 5KG.
UPS/FedEx International/TNT/DHL Express Account:
Customers could also use their own UPS/FedEx/TNT/DHL express accounts to ship their goods.
Regarding in stock parts, orders can generally be ready to ship within 24 hours.
Normally express service will be arranged once a day at 5 pm from Monday to Saturday.
Once the goods are shipped, estimated delivery time depends on your shipping option:
FedEx International Priority: 3-7 business days.
EMS:10-15 business days
DHL Express: 5-7 business days.
DHL eCommerce: 12-22 business days
Registered Air Mail: 15-30 business days
(For reference only)
Delivery and Title: Customer is responsible for all shipping costs and any applicable surcharges.
Title and risk of loss pass to customer upon delivery of the products by Grand-ic or by
any 3rd party Test Lab to the carrier. Grand-ic delivery dates are estimates only and
is not liable for delays in delivery. Grand-ic reserves the right to make partial shipments
and customer will accept delivery and pay for the Products delivered.
We will notify you by email with tracking number once order is shipped.
You can also find the tracking number in order history.
Global Express
Express DeliveryGlobal delivery 3-5 working days.FedEximage
DHLimage
TNTimage
UPSimage
Basic Instructions
    CHIP TERMINATOR
    RF ATTENUATOR 20DB 50OHM 2SMD
    RF ATTENUATOR 50OHM
    RF ATTENUATOR 50OHM
    RF ATTENUATOR 50OHM
    RF ATTENUATOR 50OHM 300W
    SMD TERMINATOR
    RF ATTENUATOR 50OHM
    RF ATTENUATOR 50OHM
    RF ATTENUATOR 50OHM 1005